1925 Köztelek. Köz- és Mezőgazdasági Lap. Az Országos Magyar Gazdasági Egyesület Hivatalos Közlönye. Szerk.: Buday Barna, Rothmeyer Imre. 1925. július 5.-december 25. XXXV. évf. 52-103. sz. Fél évfolyam. Bp., 1925, "Pátria", 8+787-1590 p. Későbbi félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az elejére a tartalomjegyzéket kötötték be, ami 1926-os kiadású (97-104 p.)
1927 Pesti Napló 1927. április 17-december 25. Számos fekete-fehér fotóval. Javított gerincű egészvászon-kötésben, javított kötéssel, egy lapon kivágás, egy lapon szakadás, az utolsó lapon firka.
cca 1928 Igazságot Magyarországnak! Trianon kegyetlen tévedései, főszerk.: Légrády Ottó, a Pesti Hírlap melléklete. Papírkötésben, szakadt, sérült, hiányos borítóval, de belül jó állapotban.