Nyomtatványok

Tételek száma: 240

1923 Irredenta tablókép Jókai, Petőfi és Madách képével 33x34 cm Kis sérüléssel
12844.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12845.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1925 Köztelek. Köz- és Mezőgazdasági Lap. Az Országos Magyar Gazdasági Egyesület Hivatalos Közlönye. Szerk.: Buday Barna, Rothmeyer Imre. 1925. július 5.-december 25. XXXV. évf. 52-103. sz. Fél évfolyam. Bp., 1925, Pátria, 8+787-1590 p. Későbbi félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az elejére a tartalomjegyzéket kötötték be, ami 1926-os kiadású (97-104 p.)
12846.

1925 Köztelek. Köz- és Mezőgazdasági Lap. Az Országos Magyar Gazdasági Egyesület Hivatalos Közlönye. Szerk.: Buday Barna, Rothmeyer Imre. 1925. július 5.-december 25. XXXV. évf. 52-103. sz. Fél évfolyam. Bp., 1925, "Pátria", 8+787-1590 p. Későbbi félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az elejére a tartalomjegyzéket kötötték be, ami 1926-os kiadású (97-104 p.)

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12847.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1926 gróf Bethlen István m.kir. miniszterelnök tiszteletére adott társasebéd étrendje
12848.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1926-1929 A Literatura c. folyóirat 4 száma. I. évf 3.; 4., IV. évf 6., 9. számok + 1942-43 A Magyar Csillag folyóirat két száma
12849.

Kikiáltási ár:
800 Ft
12850.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
1927-1938 Magyar Művészet folyóirat 9 száma. Változó állapotban.
12851.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1927 Pesti Napló 1927. április 17-december 25. Számos fekete-fehér fotóval. Javított gerincű egészvászon-kötésben, javított kötéssel, egy lapon kivágás, egy lapon szakadás, az utolsó lapon firka.
12852.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1927 Ricordo di Roma, képes leporello, 40 képpel, háromnyelvű leírással
12853.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1928 Igazságot Magyarországnak! Trianon kegyetlen tévedései, főszerk.: Légrády Ottó, a Pesti Hírlap melléklete. Papírkötésben, szakadt, sérült, hiányos borítóval, de belül jó állapotban.
12854.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1928 Vasárnapi könyv. 1928. I. és II. félév. Teljes, XVIII. évfolyam. Papírkötésben, két kötetben.
12855.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft