Nyomtatványok

Tételek száma: 240

A Budapesti Mészárosok és Hentesek Ipartestülete panaszirata a magyar társadalomhoz a Község Élelmiszer Üzem közérdekellenes tevékenysége és megszüntetése érdekében. Bp., 1938, Phőnix-ny., 16 p.
12916.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
1938 A Freude und Abreit c. képes újság egy száma. 120p.. 38x27 cm
12917.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1939, 1942 Segítsetek. Az Országos Reformszövetség Naptára 2 évi kiadás.
12918.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1939 Délibáb című újság 22 db száma + 1 db Színházi Élet
12919.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1939-1984 Vegyes nyomtatvány tétel, 9 db  1939 Kis-Grafika. MEGE. A Magyar Exlibrisgyűjtők és Grafikabarátok Egyesületének Értesítője. Szerk.: Pinterits Tibor., 9-20 p.  1945 Kalinin: A szovjetnép erkölcsi arculata. Moszkva, 1945, Idegennyelvű Irodalmi Kiadó, 50+1 p.  1965 László Gyula: Lehel kürtje.  1966 Hadak utján. Magyar Harcosok Bajtársi Közösségének központi tájékoztatója. 1966. március, XVIII. évf. 203. sz.   1978 A Helikon kastélymúzeum és műemlék könyvtára - Keszthely.   1979 Benedek Elek 1859-1979. Az emlékünnepség meghívója.   1984 3 db a Dolgozatok a magyar, mint idegen nyelv és a hungarológia köréből 1.,2.5. számok.
12920.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1939 Búvár folyóirat. V. fél évfolyam 7-12. szám. Egészvászon-kötésben, kopottas, foltos borítóval.
12921.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2 db turista kiadvány: Erdély északi része és a Székelyföld. ca, 1940. Orsz. M. Idegenforgalmi hivatal. + 1920 Firenze. Képes nyomtatvány 20 képpel
12922.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes erotikus illusztrációk, nyomatok tétele, kb. 30 db, változó állapotban, 13x8 cm és 19x12 cm közötti méretben.
12923.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1940 Molnár János: Rádió-káté. Kihajtható, regiszteres nyomtatvány rádió vásárláshoz
12924.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1940 Katolikus élet és nevelés a családban. A váci püspök nagybüjti pásztorlevele híveihez az 1940. évben. Klny. a Váci Egyházmegye Hivatalos Közleményeinek 1940. évi 3. számából, tűzött papírkötésben, 28 p.
12925.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kartsoke Alajos: Az ipari tulajdonjogok elhelyezése a jog rendszerében. Klny. a Gazdasági Jog 1. évf. 2. számából. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
12926.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1940 Budapest székesfőváros Arany János érme. ... Az 1936-1938. évi évköz érmének ünnepélyes átadása 1940. évi június 28-án. Bp., Székesfőváros házinyomdája. Papírkötésben, jó állapotban.
12927.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft