Bolhapiac Tételek száma: 400
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1995084
11364
351
Flea Market
Dazzer II kutyariasztó, jó állapotban 1996577
11365
351
Flea Market
Champion 6-lever régi lakat, kulcs nélkül 1996543
11366
351
Flea Market
Fatokos egyetemi viaszpecsét, a magyar középcímerrel, "Sigillum universitatis regiae Hungaricae" körirattal, a pecsétábra kopott, vörös-arany sodrat maradványával, d: 7 cm 1996182
11367
351
Flea Market
2 db többfunkciós bicska, jó állapotban 1995051
11368
351
Flea Market
Dekoratív papírvágó kés, kopásokkal, tokban, teljes hossz: 20,5 cm 2000845
11369
351
Flea Market
2001156
11370
351
Flea Market
Parker tollkészlet sérült dobozzal 2001262
11371
351
Flea Market
8 db biedermeier bútorveret 1873675
11372
351
Flea Market
Ballograf nordica aranyozott iridiumhegyes töltőtoll, műanyag tokban 2001163
11373
351
Flea Market
Filtol cigaretta aranyszín tartóval 2001264
11374
351
Flea Market
2 db szecessziós bútorveret 2001159
11375
351
Flea Market
2 art deco fiókhúzó 11,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft