Bolhapiac Tételek száma: 400
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2000848
11568
351
Flea Market
cca 1970 Afrikai faragott festett maszk, kopott, festék lepattanásokkal, 44×28 cm 2000846
11569
351
Flea Market
cca 1970 Afrikai faragott festett maszk, kopott, festék lepattanásokkal, 44×24 cm 2000835
11570
351
Flea Market
cca 1970 Afrikai faragott festett maszk, kopott, 31×20 cm 2000844
11571
351
Flea Market
cca 1970 Afrikai faragott festett maszk, kopott, apró hibákkal, 38×24 cm 2001172
11572
351
Flea Market
Hármas kínáló, fém tálcában, d: 22 és 23 cm 2001182
11573
351
Flea Market
Jelzett ón korsó és spiáter csészetartó, m: 11 és 10 cm 2000924
11574
351
Flea Market
Műanyag Real Madrid bögre, porcelán Puskás bögre 2001215
11575
351
Flea Market
Tranchierbesteck Húsvilla és kés, porcelán nyéllel, eredeti dobozában, h: 32 és 28 cm 2001231
11576
351
Flea Market
2001235
11577
351
Flea Market
Krokodilbőr jegyzettáska, kopott, 38×29 cm 1778602
11578
351
Flea Market
Vegyes írószer és játszófüzet tétel, töltőtollpatronok, jegyzetfüzetek, tolltartó, stb. 1778592
11579
351
Flea Market
Vegyes mécsestartó és gyertya tétel, hibátlanok, 6 db Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft