Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 152

Valahol túl, meseországban... Az amerikás magyarok. I-II. kötet. 1895-1920. Vál. és szerk.: Albert Tezla. Bp.,1987, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15060.

"Valahol túl, meseországban..." Az amerikás magyarok. I-II. kötet. 1895-1920. Vál. és szerk.: Albert Tezla. Bp.,1987, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Zajkás Gábor-Gaálné Póda Bernadette: Diétáskönyv. Bp.,1998, Medicina. Kiadói kartonált papírkötés.
15061.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Ungarnfibel. Eine Bilderreihe aus dem Leben und Schaffen des ungarischen Volks. Bp., é. n., Verlag des königlich ungarischen Handelsamts. Balogh Rudolf fényképeivel. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
15062.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyarország helységnévtára 1933. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1933, Hornyánszky, VIII+839+1 p.+ 7 térkép. Későbbi félvászon kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, javított kötéssel, de belül jó állapotban.
15063.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Garbóci László: Budafok-Tétény. XXII. kerület. Budapest városrészei. 22. Bp., é.n., CEBA. Magyar, német, és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15064.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Cholnoky Jenő: A sárkányok országából. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), XV+ 407 p. + 1 kihajtható térképpel. Számos szövegközti, és egészoldalas rajzzal, ábrával fotóval illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott félvászon-kötés, rossz állapotban, kopott borítóval, sérült gerinccel és borítóval, a hátsó kötéstábla részben elvált a könyvtesttől, a térkép kijár, szakadt, a térképhez amatőr tokot ragasztottak be, a 24. oldal foltos.
15065.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tóth Béla: Over Budapest felett. Bp.,1997, Malenco Ltd. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15066.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Tóth Béla: Magyarország felett. Over Budapest. Bp.,1999, Malenco Ltd. Több nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15067.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Vegyes Pécs témájú könyvtétel, 3 db:  Roisz Erzsébet: Pécs. Kalmár Lajos, Lábady István, Pesti András fotóival. Pécs, 1995, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.   A pécsi székesegyház. Dr. Lévárdy Ferenc, Boros László és Kalász Gyula tanulmányaival. Csonka Károly fotóival. Pécs, 1991, Püspöki Hivatal. Kiadói kartonált papírkötés.   Pécs. Ortofotók. Szerk.: Székely László. Pécs, 2001, Székely és Társa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15068.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Az első száz év. The first century. British American Tobacco. Hungary. Szerk.: Kiss Zoltán. Pécs, 2012, BAT Pécsi Dohánygyár Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
15069.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15070.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
László Rita Emőke-Kalmár Lajos: A homok rajza. Nyíregyháza, 2004, (Debrecen, Kinizsi Nyomda.) Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15071.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft