16 000 Ft
43,24 EUR, 47,06 USD
Horváth Mihály: Huszonöt év Magyarország történelmébÅ‘l. 1823-1848. I-III. kötet. Bp.,1886,Ráth Mór, XVI+461+VII+466+VII+508 p. Harmadik kiadás. Korabeli aranyozott gerincű félbÅ‘r-kötésben, kopott borÃtóval, intézményi bélyegzÅ‘kkel, de belül jó állapotban.