16926.
351. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 600 Ft
7,03 EUR, 7,65 USD
Buchheister, G. A. -- Ottersbach, Georg: Vorschriftenbuch für Drogisten. Berlin, 1922, Julius Springer. Kicsit sérült, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.