Fotó- és filmsorozat tétel, összesen 11 db (fotósorozat 6 db, filmsorozat 5 db):
Raffay Anna-Papp János: Fény-árnyék a keskenyfilmben.; Raffay Anna: Filmezés utazás közben.; Raffay Anna: A keskenyfilm vágása.; Dr. Holló Dénes: Amatőrfilmes kellék ábécé.; Dr. Holló Dénes: A filmvetítés örömei.;Viski László: Diakészítés.; Járai Rudolf: Korszerű nagyítástechnika.; Kun Miklós: A színes fényképezés ábécéje.; Kun Miklós: Tanuló fotóamatőrök könyve.; Morvay György: A filmkép-technika alapjai.; Szemerédy Zoltán: Negatívtechnika amatőröknek.
Bp.,1969-1977, Műszaki. Kiadói papírkötésben, változó állapotban.
Lázár Károly: Kötéstechnológia I. kötet. Bp.,1983, Műszaki. Kiadói papírkötésben. Megjelent 1660 példányban.
A szerző által, Vékássy Alajos (1908-1999) műszaki tudományok doktora, egyetemi professzor részére dedikált példány.
Dr. Merényi Gábor-Dr. Kocsis József: Korszerű fonástechnológia I. kötet. Bp.,1966, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 233 példányban.
Az egyik szerző, Dr. Merényi Gábor által, Vékássy Alajos (1908-1999) műszaki tudományok doktora, egyetemi professzor részére dedikált példány.
Tetőfedőipari ismeretek. Szerk.: Sporik György. Sajtó alá rendezte: Bossányi József. Ipari szakkönyvtár 78-80. Bp.,é.n., Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.),258+2 p. Papírkötésben, szakadozott gerinccel.
Férfi- és fiúruhák szerkesztése és szabása. Szerk.: Dr. Bugár János. Bp.,1973, Műszaki, 488 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, sérült papír védőborítóban volt könyvtári példány.
Szabó Béla: Faipari és faműves szakismeret. A Kézműves és Szolgáltató Szakiskola jegyzete. Bp.,1998, Pályakezdő Fiatalok Esély Alapítvány. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.