Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 54

Váncza és Dr. Oetker receptfüzetek:   Dr. Oetker receptjei. Papírkötésben, két kijáró lappal, foltos. 48 p.   A mi süteményes könyvünk. Bp., 1928, Váncza. Kiadói papírkötésben, rossz, megviselt állapotban.   Kincses receptkönyv. Bp., én., Váncza. Kiadói papírkötésben, rossz állapotban, szakadt borítóval, 3 sérült, foltos lappal.
16838.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Töttös Gábor: A szekszárdi szőlő és bor. Szekszárd, 1987, szerzői. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16839.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Komsa Anna: Szakácskönyv. Bukarest, 1964, Meridiane. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben.
16840.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Prof. Dr. Halmy László-Németh Zsuzsanna-Halmy Lászlóné: Magyar Elhízástudományi Bibliográfia. 2008. Bp., 2008, Folpress. Kiadói papírkötés.
16841.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16842.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Vajda Ernő: A magyar növényvilág képeskönyve. Bp.,1956, Művelt Nép. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16843.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16844.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16845.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Dr. Anghi Csaba: Nyúltenyésztés. A prém-, hús-, angóra- és laboratóriumi kisérleti nyúl tenyésztése, egészségvédelme, értékesítése. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó. Negyedik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
16846.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bálint György: Szívügyünk a kert. Bp.,2011, SanomaMedia. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16847.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16848.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Gyümölcstermelők és kisállattenyésztők naptára az 1947 és 1948. évre. Papírkötés, kissé szakadt.  2 db.
16849.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft