2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
Vörösmarty Mihály minden munkái I. kötet. Pest, 1864, Ráth Mór, (Bécs, Jacob és Holzhausen-ny.),1 t.(acélmetszet)+CCXVI+252 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, jó példány.