A diófa árnyékában. Délvidéki elbeszélők. Szerk.: Herceg János. Bp.,é.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/351/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000020/A-diofa-arnyekaban-Delvideki-elbeszelok-Szerk-Herceg-Janos-Bp-en-Kir-M-Egyetemi-~II1997910
1997910
17354
351
Leírás: A diófa árnyékában. Délvidéki elbeszélők. Szerk.: Herceg János. Bp.,é.n.,Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
: tánczos_gábor