Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 301

17322.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2 db könyv - Jósika Miklós: A nagyszebeni királybíró. Szeged, 2006, Lazi. + Csíksomlyói legenda. Erdélyi antológia. Szeged, 2006, Lazi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17323.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17324.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Zenetudományi tanulmányok Liszt Ferenc és Bartók Béla emlékére. Szerk.: Szabolcsi Bence, Bartha Dénes. Bp., 1955, Akadémiai. Vászonkötésben, jó állapotban.
17325.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17326.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17327.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Zsigray Julianna: Erzsébet magyar királyné. Bp., 1938, Singer és Wolfner. Egészvászon kötés, kopottas állapotban.
17328.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
3 könyv - Herczeg Ferenc: Szabolcs házassága; Arianna; Szabolcs házassága. Bp., 1904, 1905, 1906, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
17329.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17330.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17331.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17332.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17333.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft