Fotó

Tételek száma: 473

1972. július 4., Budapest, Kádár János látogatása a budapesti metróban, 16 db vintage fotó, 9x13 cm és 18x24 cm között
12367.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1914 Károly főherceg (1887-1922) későbbi IV. Károly (1916-1918) magyar és cseh király, osztrák császár fotója, fotó kartonon, Prága, F. Pavlik, nyomtatott aláírással, 15x10 cm, karton: 33x23 cm
12368.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
cca 1988 Hernádi Miklós (1944) művészeti író, szociológus családi körben, Lengyel Gábor fotóriportja, 5 db pecséttel jelzett vintage fotó, 16x21 cm és 16,5x22,5 cm között
12369.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kádár János (1912-1989) párt- és politikai eseményeken, MTI sajtófotók, 18×27 és 24×20 cm
12370.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1960 Sinkovits Imre (1928-2001) színész portréja, 30x24 cm
12371.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1927 Abele von und zu Lilienberg (?-1928. június 6.) katonatiszt számos kitüntetéssel, a székesfehérvári Pete műteremben, vintage fotó, a hátoldalon feliratozva, 19,5x14,5 cm, karton 31,5x24 cm
12372.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
35
Rákosi Mátyásról (1892-1971) különféle időpontokban és változó helyszíneken készített 13 db vintage fotó és/vagy mai nagyítás eredeti negatívokról, egy része feliratozva és/vagy datálva, 6x6 cm és 14,5x21 cm között
12373.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1963 Szamuely Tiborné, született Szilágyi Jolán (1895-1971) festőművész, Tiszavölgyi József (1909-?) vintage felvételei, pecséttel jelzett, feliratozott, 3 db fénykép leporellóba összeragasztva, 13x8,5 cm
12374.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1956 Hercegszántó, Vas Zoltán (1903-1983) fotója egy ünnepségen, üvegezett keretben, a hátoldalon feliratozva, 17x22 cm.
12375.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1935 Szentpál Olga (1895-1968) mozgásművészeti csoportjáról készült negatív, 5x3,7 cm
12376.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1868 Hüber Lajos m. k. adótárnok portréja, feliratozva, B. Salomon pesti műtermében készült, kabinetfotó méretű fénykép, sérült, 16x10,5 cm
12377.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1878 Tódor Károlyról Párizsban készült vizitkártya méretű fénykép, melyet a párizsi Magyar Egyletnek dedikált, 10,4x6,5 cm
12378.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft