Festmények és grafikák Tételek száma: 258
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1999346
10036
351
Borbély Gizella (1920-1994): Kukoricás. Pasztell, papír, jelzett, apró szakadással, 50×38 cm 1977316
10037
351
Borsos Miklós (1906-1990):Korsós félakt. Ofszet, papír, foltos, jelzett (ceruzával), 17,5×17 cm 2000913
10038
351
Borsos Miklós (1906-1990): Három királyok Rézkarc, papír, jelzett. Üdvőzlőlap formátum benne Borsos feleségének üdvözlő sorai. 8x14 cm 2000123
10039
351
28000
Bubelényi László (1953-): Kettesben. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×40 cm 1985235
10040
351
Czigány jelzéssel: Férfi portré. Olaj, karton, sérült, 18,5×14 cm 1996307
10041
351
60000
Czinóber Miklós (1899-1984): Virágcsendélet, olaj, vászon, fa keretben, jelzett, fa keretben, 64×53,5 cm 2000665
10042
351
F. Csapó Irén (1943-): Madarak. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×50 cm 1998251
10043
351
Csergezán Pál (1924-1996): Dunapart, rézkarc, papír, 17×25,5 cm 1969860
10044
351
11000
Cserna jelzéssel: Vágtató lovas. Olaj, vászon, foltos, 70×80 cm 1970145
10045
351
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Gyulai vár. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×41 cm 1818716
10046
351
14000
Dániel Kornél (1923-2002): Aktok és házi kedvencek. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×41 cm 1901174
10047
351
D.E jelzéssel: Fünfzig. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 8,5×7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft