Festmények és grafikák Tételek száma: 258
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1972215
10217
351
Zádor István (1882-1963):Aratás után. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×35 cm 1973167
10218
351
Zórád jelzéssel: Honvágy. Vegyes technika, papír, 16,5×23 cm 1973171
10219
351
Zórád jelzéssel: Házudvar. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×39 cm 1861238
10220
351
28000
Zsolt jelzéssel: Badalona 1929. Olaj, vászon, 40×50 cm 1972584
10221
351
Olvashatatlan jelzéssel: Csónakázás. Vászon, fa keretben, 11x17 cm 2000093
10222
351
Olvashatatlan jelzéssel: Romos kapu. Akvarell, papír, paszpartuban, 19×15 cm 1969194
10223
351
Somogyi jelzéssel: Őrangyal. Olaj, vászon, sérült keretben, 50×40 cm 1972495
10224
351
Olvashatatlan jelzéssel: Kutyák (3 db), színezett rézkwc, papír, üvegezett keretben, 24×20- 28×22 cm 1956625
10225
351
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Olaj, farost, 70×55 cm 1876124
10226
351
Olvashatatlan jelzéssel: Nagyvázsony. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×29 cm 1754654
10227
351
Olvashatatlan jelzéssel: Néptánc. Olaj, falemez, keretben, 23×17 cm 1998333
10228
351
Olvashatatlan jelzéssel: Tihany, szén, papír, 31,5×22,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft