Hollóházi fedeles söröskorsó, aranyozott, matricás, apró kopásnyomokka... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/350/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~7/Hollohazi-fedeles-soroskorso-aranyozott-matricas-apro-kopasnyomokkal-m-26-cm~II1991515
1991515
11203
350
Leírás: Hollóházi fedeles söröskorsó, aranyozott, matricás, apró kopásnyomokkal, m: 26 cm
: turóczi_márk