Goebel Charlote bokszoló fiú, kézzel festett biszkvit porcelán, jelzet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/350/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~7/Goebel-Charlote-bokszolo-fiu-kezzel-festett-biszkvit-porcelan-jelzett-Little-Sentiments-Charl~II1990863
1990863
11221
350
Kikiáltási ár:
2 800 Ft 7,57 EUR , 8,24 USD
Leírás: Goebel Charlote bokszoló fiú, kézzel festett biszkvit porcelán, jelzett (Little Sentiments Charlot Byj), apró kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
: turóczi_márk
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: