Goebel/Hummel ijedős kisfiú a libával, kézzel festett kerámia, jelzett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/350/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~6/GoebelHummel-ijedos-kisfiu-a-libaval-kezzel-festett-keramia-jelzett-apro-kopas-nyomokkal-~II1938323
1938323
11124
350
Art-ceramics
Kikiáltási ár:
9 000 Ft 24,32 EUR , 26,47 USD
Leírás: Goebel/Hummel ijedős kisfiú a libával, kézzel festett kerámia, jelzett, apró kopás nyomokkal, m:14 cm
: tánczos_gábor