Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 193
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1979957
30496
350
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE - 10 éves a Nógrád megyei szervezet / Salgótarján" Ag emlékérem (36.46g/0.835/42,5mm) sérült plasztiktokban T:1 1979975
30497
350
Numizmatika
Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE - 10 éves a Nógrád megyei szervezet / Salgótarján" Ag emlékérem (36.46g/0.835/42,5mm) sérült plasztiktokban T:PP kis patina, ujjlenyomat 1991742
30498
350
Numizmatika
Horváth Sándor (1956- ) 1994. "Szent Imre 997-1031" Br plakett (125mm) T:2 1988778
30499
350
Numizmatika
Iván István (1905-1968) 1948. június 11. "Magyar Állami Pénzverő - Budapesti Nemzetközi Vásár" Al emlékérem (32mm) T:2 1989469
30500
350
Numizmatika
Jeckel Ferenc (1950-2012) DN "Inotai Alumíniumkohó 1952 / Magyar Alumíniumipari Tröszt" Al emlékérem eredeti tokban (80mm) T:2 1988408
30501
350
4400
Numizmatika
Kenéz László (1942- ) DN "Rudas László Díj / Marx Károly Közgazdaságtudományi Egyetem Budapest" kétoldalas, öntött Br emlékérem (72mm) T:1- 1993875
30502
350
Numizmatika
Kiss Ferenc (1890-?) 1931. "SZEBB JÖVŐT ADJON ISTEN - BUDAPEST SZÉKESFŐVÁROS TISZTELETDÍJA" egyoldalas Br lemezplakett, fém "I. Háziverseny 1931. II. 22" rátéttel (121mm) T:1- 1976627
30503
350
Numizmatika
Kiss György (1943-2016) 2012. "Adamovszky István emlékérem" ezüstözött Cu-Ni dísztokban (42,5mm) T:PP fo. 1978243
30504
350
2200
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) 1997. "Orvos sor / Semmelweis Ignác" jelzett Ag emlékérem (16,14g/0.925/32mm) T:1- (eredetileg PP) ujjlenyomat, patina fo. 1987671
30505
350
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Orvos sor / Korányi Sándor" jelzetlen, ezüstözött? emlékérem, sérült, plombált ÁPV tokban (~16g/32mm) T:PP patina 1978174
30506
350
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Orvos sor / Fodor József" Ag emlékérem (16,12g/0.925/32mm) T:1- (eredetileg PP) 1993982
30507
350
Numizmatika
Kiss Sándor (1925-1999) 1984. "Szombathelyi Képtárépítő Egyesület / Derkovits Gyula" Br emlékérem fóliában (42,5mm) + DN Evezős Br emlékérem T:1- kis patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: