https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 237

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1906 II. Rákóczi Ferenc és bujdosó társainak hazahozatala alkalmából kiadott emlék leporelló, 6 képpel
12702.

1906 II. Rákóczi Ferenc és bujdosó társainak hazahozatala alkalmából kiadott emlék leporelló, 6 képpel

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
2
1908-1909 Vasárnapi Újság 1909. 56. évf. 1-28. száma, közte szakadtak, sérültek, valamint az 1908-as évfolyam 2 szakadozott, hiányos száma, valamint a Világ-krónika 7-8 száma, szakadozottak, közte hiányos is.
12703.

1908-1909 Vasárnapi Újság 1909. 56. évf. 1-28. száma, közte szakadtak, sérültek, valamint az 1908-as évfolyam 2 szakadozott, hiányos száma, valamint a Világ-krónika 7-8 száma, szakadozottak, közte hiányos is.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
5
cca 1910 Horoskop férfiak és nők részére. Solt Lajos psycho-physiognomus. 4 db zárt, perforált levelezőlap formátumú nyomtatvány, benne 2 bontatlan.
12704.

cca 1910 Horoskop férfiak és nők részére. Solt Lajos psycho-physiognomus. 4 db zárt, perforált levelezőlap formátumú nyomtatvány, benne 2 bontatlan.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1910 Budapest Horváth Antal V. Nap gyógyszertára receptboríték
12705.

cca 1910 Budapest Horváth Antal V. Nap gyógyszertára receptboríték

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
8
cca 1910-1920 Belépti jegy és táncrend a királyfai zártkörű táncvigalomra, kitöltetlen
12706.

cca 1910-1920 Belépti jegy és táncrend a királyfai zártkörű táncvigalomra, kitöltetlen

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1910-1920 London, leporello, 15 képpel, egy kép hiányzik
12707.

cca 1910-1920 London, leporello, 15 képpel, egy kép hiányzik

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. számok, 13.,23.,36.,47.,48 számok hiányoznak, összesen 51 szám. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. Számos fotóval, illusztrációval illusztrálva. Papírkötés, német nyelven, változó állapotban, többnyire szakadozott, sérült borítóval, kijáró lapokkal./ cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. numbers, without 13.,23.,36.,47.,48. numbers. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. With illustrations, and photographs. Paperbinding, with raunchy, damaged covers, and pages are comming out.
12708.

cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. számok, 13.,23.,36.,47.,48 számok hiányoznak, összesen 51 szám. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. Számos fotóval, illusztrációval illusztrálva. Papírkötés, német nyelven, változó állapotban, többnyire szakadozott, sérült borítóval, kijáró lapokkal./ cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. numbers, without 13.,23.,36.,47.,48. numbers. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. With illustrations, and photographs. Paperbinding, with raunchy, damaged covers, and pages are comming out.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1910-1935 Első Magyar Steril Gépgyár Trier és Társa. Árukatalógus, prospektus. Bp.,é.n.,Breier József-ny., 32 p. Magyar és német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Sérült papírkötésben. + A vaskereskedelem kiskátéja. Összeállította: Weszter Béla. Bp.,(1935),Magyar Vaskereskedők és Vasiparosok Országos Egyesülete. Kiadói papírkötésben
12709.

cca 1910-1935 Első Magyar "Steril" Gépgyár Trier és Társa. Árukatalógus, prospektus. Bp.,é.n.,Breier József-ny., 32 p. Magyar és német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Sérült papírkötésben. + A vaskereskedelem kiskátéja. Összeállította: Weszter Béla. Bp.,(1935),Magyar Vaskereskedők és Vasiparosok Országos Egyesülete. Kiadói papírkötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
2
1910 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű egészvászon kötésben. Benne a Fehér Kereszt egy körlevelével. A borítója némileg kopott, napszítta.
12710.

1910 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű egészvászon kötésben. Benne a Fehér Kereszt egy körlevelével. A borítója némileg kopott, napszítta.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1912 Pfaff H. és J. (31. oszt.) és (32. oszt.) központi hajócskával ellátott varrógépek használati utasítása, kissé foltos borítóval, 24 p.
12711.

1912 Pfaff H. és J. (31. oszt.) és (32. oszt.) központi hajócskával ellátott varrógépek használati utasítása, kissé foltos borítóval, 24 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
1912 Antiquitäten aus Dem Besitz der Herrn Louis Berghold, Danzig. Berlin, 1912, Rudolph Lepkes Kunst-Auctions-Haus, 96 p.+32 t. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadozott papír védőborítóval, de egyébként jó állapotban, egész oldalas fekete-fehér illusztrációkkal, német nyelven. / 1912 Antiquitäten aus Dem Besitz der Herrn Louis Berghold, Danzig. Berlin, 1912, Rudolph Lepkes Kunst-Auctions-Haus, 96 p.+32 t. Paperbinding, in paper cover, with torn pages, with black-and-white full pages illustrations, in German language.
12712.

1912 Antiquitäten aus Dem Besitz der Herrn Louis Berghold, Danzig. Berlin, 1912, Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus, 96 p.+32 t. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadozott papír védőborítóval, de egyébként jó állapotban, egész oldalas fekete-fehér illusztrációkkal, német nyelven. / 1912 Antiquitäten aus Dem Besitz der Herrn Louis Berghold, Danzig. Berlin, 1912, Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus, 96 p.+32 t. Paperbinding, in paper cover, with torn pages, with black-and-white full pages illustrations, in German language.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
1914 Felrobbantották a trónörökös párt, röplap. Benne a trónörökös pár vonta elleni bombamerénylet hírével, valamint a halálhírükkel, Ilidse (Ilidža.) (Tévesen. Nem a vonat elleni bombamerényletben haltak meg.) Hajtásnyomokkal, 19x26 cm.
12713.

1914 Felrobbantották a trónörökös párt, röplap. Benne a trónörökös pár vonta elleni bombamerénylet hírével, valamint a halálhírükkel, Ilidse (Ilidža.) (Tévesen. Nem a vonat elleni bombamerényletben haltak meg.) Hajtásnyomokkal, 19x26 cm.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
3

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz