Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 36
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1965170
11038
350
Antique
Kígyóbőrőből készült névjegytartó doboz több rekesszel. Szép, újszerű állapotban. / Snake leather name card holder 12x12x5 cm 1993641
11039
350
Antique
Női lakos szecessziós réz tál jelzés nélkül, 32×22 cm 1965075
11040
350
Antique
Erhard & Söhne art deco dohányzó készlet ( 5db), réz-bakelit, jelzett tálca (26×17 cm, m:14 cm) 1909224
11041
350
Antique
Angol E.P.N.S. áttört gyümölcsös kosár, hibátlan pótolt üvegbetéttel, jelzett, 26×20 cm, m: 9 cm 1911153
11042
350
4400
Antique
Brilland ezüstözött fém talpas kínáló, jelzett, pótolt üvegbetéttel, m:23 cm, d: 25 cm 1911214
11043
350
4800
Antique
Jelzett Bavaria (GBN) réz-fém teaforraló, m: 38 cm 1920232
11044
350
Antique
Szecessziós majolika tál, jelzés nélkül, ragasztott repedéssel, d: 25 cm 1963176
11045
350
11000
Antique
Jelzett (LC) réz teaforraló, kopásnyomokkal, m: 36 cm 1962896
11046
350
Antique
Jelzett antik angol ón gyertyatartó, m:27 cm 1962764
11047
350
Antique
cc 1800 monogramos (JF) jelzett ón tál, d:33,5 cm 1716843
11048
350
13000
Antique
cca 1920-1940 Budapest címer, bronz, préselt, 17x14 cm. 1887148
11049
350
Antique
Art deco márvány tintatartó szett, tapperrel, Welvárd és Palotay szigetelő vállalat jelzéssel , 29x18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft