Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 81

17396.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
17397.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Hófehérke és a hét törpe. A verseket írta: Pista bácsi; rajzolta: Robi bácsi. H.n., Központi Könyvkiadó. Kartonált kötés, kopottas állapotban.
17398.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Az okos szabócska képeskönyv. A Tündérvásár kiadása. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17399.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kosáryné Réz Lola: Az óra. Bp., é.n. Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötésben
17400.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Heimburg: Öreg barátnőm. ford: Székely Nándor. Bp., 1921. Uránia. 190p. képekkel. Festett egészvászon kötésben.
17401.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Rudyard Kipling: A dzsungel könyve. Fordította: Mikes Lajos. Bp.,1923, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
17402.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17403.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
7 db mesekönyv - A híres ötök, kaland a Kirrin-szigeten; Ezópusz: A nyúl és a teknős... és más mesék; A cirkusz; Süni és barátai az óvodában; Süss föl nap; Simba és az özönvíz; Donald kacsa és az állatbemutató. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
17404.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Vegyes mesekönyv tétel, 6 db:   Kedvenc meséim. Válogatás Grimm és Andersen legszebb meséiből. Füzesi Zsuzsa rajzaival. Bp.,1990, Forma-Art. Kiadói kartonált papírkötés, foltos, hullámos lapokkal.   Kriza János: Rózsa királyfi. Székely Népmesék. Debrecen,é.n.,TKK. Kiadói kartonált papírkötés.   J. Z. Novák-E. Petiska: A világ leggazdagabb verebe és más történetek. Z. Miler, J. Kábrt, és V. Kubasta rajzaival. Prága, 1982, Artia. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.   A nyelves királykisasszony. Válogatta és szerk.: Ambrus Éva. Elek Lívia rajzaival. 33. vidám mese. Bp.,1990,Népszava. Kiadói kartonált papírkötés.   A kiskakas gyémánt félkrajcárja. Magyar népmesék. Debrecen, én., TKK. Kiadói kartonált papírkötés.  Jevgenyij Csarusin: Csinatalan állatkölykök. A szerző rajzaival. Fordította: Rigó Béla, Szőllősy Klára. Moszkva-Bp., 1983, Raguda-Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
17405.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Török Sándor: Csilicsala újabb csodái. Bp., 1960, Móra. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17406.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2 db mesekönyv: Engel-Hardt, Rudolf: Mein Spielzeug und sein Vorbild. + Im Stall und auf der Weide. mindkét kötet félvászon kötetben, viseltes állapotban / half linen binding, damaged condition
17407.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft