Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 141

Wölfflin, Heinrich: Művészettörténeti alapfogalmak. Bp., 1969, Corvina. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban + Claessens, Bob: Szeretem Brueghelt. Bp., Corvina. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16642.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Eckardt, Dorette: Atoine Watteau. Bp., Corvina. Kiadói kartonált kötés, sok képpel, gerince sérült, kissé kopottas állapotban.
16643.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1995 Az Ars Hungarica fél évfolyama Az MTA Művészettörténeti Kutató Intézetének közleményei
16644.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Miller, Judith-Miller, Martin: Antikvitások Miller-féle zseblexikona. Kézikönyv műkereskedők, műgyűjtők és műpártolók. Bp., 1995, Láng Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
16645.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16646.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Butor, Michel: A szavak a festészetben. Bp., 1986, Corvina. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16647.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Gustav Klimt. Vál. Marton László. Fordította. Viola József. Bp.,1987,Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16648.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1962 BÁV 6. sz. képaukció. Bp.,1962, BÁV, (Dunaújváros, Dunaújvárosi-ny.), 31 p. Fekete-fehér fotókkal. Papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
16649.

Kikiáltási ár:
800 Ft
A panelos lakóépületek felújítása. Szerk.: Dr. Birghoffer Péter-Hikisch Lóránt. Bp.,1994, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
16650.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes művészeti könyvtétel, 3 db:   Heinrich Lützeler: Absztrakt festészet. Jelentősége és határai. Bp.,1970, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.  Tasnádi Attila: Kiss István. Bp.,1982,Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Peter Becher-Emil Brix-Aldemar Schiffkorn-Wolfgang Stifter. Europa Nova. Das Neue Bild Europas. A new picture of Europe. 2004, Edition Grenzgänger. Német és angol nyelven. Kiadói papírkötésben.  A művész, Zdeněk Antonin Macků (1943-2006) cseh festőművész által dedikált.
16651.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Miklós, Pál: Das Drachenauge. Leipzig,1982, Koehler&Amelang. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban.
16652.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16653.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft