Festmények és grafikák Tételek száma: 188
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1928726
10110
350
RGY jelzéssel: Vadászcsendélet. Olaj, falemez, kopásokkal, 16×12 cm 1990171
10111
350
1913 Rippl-Rónai József (1861-1927): Ülő akt. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 26×22 cm (A 200 példányban megjelent Fünfzig Handzeichnungen mappából) 1951282
10112
350
Rontó Lili (1980-): Mostan színes tintákról álmodom. Színes linó, papír, jelzett, 26×20 cm 1985460
10113
350
60000
Rozsda Endre (1913-1999): Műterem. Olaj, vászon, jelzés nélkül, restaurált, 80×60 cm 1958231
10114
350
11000
Rónai jelzéssel: Női portré, olaj, karton, üvegezett fa keretben, 30×22 cm 1976289
10115
350
Ruzicskay jelzéssel: Női portré. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 42×30 cm 1834628
10116
350
24000
Sándor Béla (1872-1949): Erőd a sziklás tengerparton. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 45×29 cm 1972757
10117
350
Scheiber jelzéssel: Portré. Pasztell, papír, foltos, 25×19 cm 1966145
10118
350
Schéner jelzéssel: Női portré. Olaj, karton, 40×30 cm 1987706
10119
350
40000
Schéner Mihály (1923-2009): Őszi lombok. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm 1947225
10120
350
80000
Schönberger Armand (1885-1974): Önarckép. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×24 cm 1989135
10121
350
Sellyey jelzéssel: Ház a doboldalban. Akvarell, papír, 10×13,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft