MZ osztrák porcelán kancsó, kézzel festett, jelzett (forgalmazó: Páris... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/349/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/MZ-osztrak-porcelan-kancso-kezzel-festett-jelzett-forgalmazo-Parisi-Nagy-Aruhaz-teto-~II1981854
1981854
11187
349
Leírás: MZ osztrák porcelán kancsó, kézzel festett, jelzett (forgalmazó: Párisi Nagy Áruház), tető nélkül, kopásokkal, m: 20,5 cm
: turóczi_márk