MSZMP feliratos zsolnay porcelánok, 3 db, a dobogókői pártüdülőből. Je... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/349/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/MSZMP-feliratos-zsolnay-porcelanok-3-db-a-dobogokoi-partudulobol-Jelzett-matricas-kopo~II1981023
1981023
11171
349
Leírás: MSZMP feliratos zsolnay porcelánok, 3 db, a dobogókői pártüdülőből. Jelzett, matricás, kopott. Váza: 22 cm
: lászló_lili