Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán d... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/349/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Hollohazi-Jurcsak-Laszlo-altal-tervezett-mintaval-diszitett-porcelan-dobozka-es-hamutal-~II1985484
1985484
11165
349
Leírás: Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán dobozka és hamutál, jelzett, kopásnyomokkal, 14×9×4,5 cm, d: 12 cm
: turóczi_márk