Gyűjtői 12 db-os japán porcelán teáscsésze készlet, matricásak, jelzet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/349/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Gyujtoi-12-db-os-japan-porcelan-teascsesze-keszlet-matricasak-jelzettek-apro-kopasokkal~II1986681
1986681
11209
349
7500
Leírás: Gyűjtői 12 db-os japán porcelán teáscsésze készlet, matricásak, jelzettek, apró kopásokkal, falra szerelhető dobozban
: tánczos_gábor