Gorka Iparművészeti Vállalat. Lábas kínáló tál. Kézzel festett kerámi... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/349/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500006/Gorka-Iparmuveszeti-Vallalat-Labas-kinalo-tal-Kezzel-festett-keramia-jelzett-apro-ko~II1983218
1983218
11090
349
Art-ceramics
Leírás: Gorka Iparművészeti Vállalat. Lábas kínáló tál. Kézzel festett kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:32 cm
: turóczi_márk