Kerámiák Tételek száma: 31
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1761301
11098
349
Art-ceramics
Japán szakés üveg, mázas kerámia, csészével, m: 15 cm 1921203
11099
349
Art-ceramics
Bobtail kézzel festett mázas kerámia, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m:34 cm, h: 35 cm 1983389
11100
349
Art-ceramics
Kalapos nő madárkával, jelzett mázas kerámia szobor, apró lepattanásokkal, m: 35,5 cm 1970329
11101
349
Art-ceramics
Repesztett mázas kerámia tálka, jelzés nélkül, lepattanással, d: 19 cm 1954246
11102
349
Art-ceramics
Dekoratív nagy váza, mázas kerámia, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 39,5 cm 1934355
11103
349
Art-ceramics
Barnás kerámia kiöntő, jelzett, kopásnyomokkal, apró hibákkal, m: 16,5 cm 1934659
11104
349
Art-ceramics
Iparművész mázas kerámia juhász figura, jelzett, kis kopásnyomokkal, apró lepattanással, m: 21 cm 1985110
11105
349
Art-ceramics
Kisfiú és kislány, 2 db mázas kerámia falidísz, kis kopásokkal, 12,5×8,5 ill. 10×10 cm 1982230
11106
349
Art-ceramics
Vukos dísz csempe, mázas kerámia, apró kopásokkal, 15×15 cm 1983894
11107
349
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos mázas kerámia váza, jelzett, apró kopásokkal, m: 14,5 cm 1939815
11108
349
Art-ceramics
3 db népies kerámia tárgy, részben jelzett. 1754700
11109
349
Art-ceramics
Ulmerkeramik Günzburg/Donau emlék falitál, levonóképes, jelzett, hibátlan, d:31 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft