Militária

Tételek száma: 18

1914-1918. Koronás Ezüst Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, szintén függesztőkarikán WILHELM KUNZ gyártói jelzéssel, eredeti ETUIS- U. KASSETTENFABRIK IG. BERGMANN WIEN VII dísztokban T:1-  Hungary 1914-1918. Silver Cross of Merit with Crown hallmarked Ag decoration with ribbon, also on suspension ring with WILHELM KUNZ makers mark, in original ETUIS- U. KASSETTENFABRIK IG. BERGMANN WIEN VII case C:XF NMK 223.
31065.

1914-1918. "Koronás Ezüst Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, szintén függesztőkarikán "WILHELM KUNZ" gyártói jelzéssel, eredeti "ETUIS- U. KASSETTENFABRIK IG. BERGMANN WIEN VII" dísztokban T:1- Hungary 1914-1918. "Silver Cross of Merit with Crown" hallmarked Ag decoration with ribbon, also on suspension ring with "WILHELM KUNZ" makers mark, in original "ETUIS- U. KASSETTENFABRIK IG. BERGMANN WIEN VII" case C:XF NMK 223.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
202,70
220,59
1918. Sebesültek Érme nem hadieszköztől sérültek számára cink kitüntetés mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2,2- Hungary 1918. Medal for Soldiers Wounded out of Combat zinc decoration with ribbon. Sign.: R. Placht C:XF,VF NMK 329.
31066.

1918. "Sebesültek Érme nem hadieszköztől sérültek számára" cink kitüntetés mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2,2- Hungary 1918. "Medal for Soldiers Wounded out of Combat" zinc decoration with ribbon. Sign.: R. Placht C:XF,VF NMK 329.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
14
~1920-1930. Pilóta jelvény részben zománcozott fém jelvény, hátoldalán MORZSÁNYI gyártói jelzés, letört tű helyett függőleges rögzítőpántok (60x60mm) T:2 hátoldalán forrasztásnyom Hungary ~1920-1930. Pilot badge partially enamelled metal badge with MORZSÁNYI maker mark on reverse, fold prong instead of broken pin (60x60mm) C:XF solder mark on reverse
31067.

~1920-1930. "Pilóta jelvény" részben zománcozott fém jelvény, hátoldalán "MORZSÁNYI" gyártói jelzés, letört tű helyett függőleges rögzítőpántok (60x60mm) T:2 hátoldalán forrasztásnyom Hungary ~1920-1930. "Pilot badge" partially enamelled metal badge with "MORZSÁNYI" maker mark on reverse, fold prong instead of broken pin (60x60mm) C:XF solder mark on reverse

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
1938. Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc Br emlékérem mellszalag nélkül T:2- Hungary 1938. Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary bronze medal without ribbon C:VF NMK 427.
31068.

1938. "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc" Br emlékérem mellszalag nélkül T:2- Hungary 1938. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" bronze medal without ribbon C:VF NMK 427.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1947. Hadifogoly védnök 1947 zománcozott fém jelvény (12x18mm) T:2- zománchiba,tű hiányzik
31070.

1947. "Hadifogoly védnök 1947" zománcozott fém jelvény (12x18mm) T:2- zománchiba,tű hiányzik

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
~1960. M.SZ.H.SZ. zománcozott fém ejtőernyős kitűző (18x40mm) T:2
31071.

~1960. "M.SZ.H.SZ." zománcozott fém ejtőernyős kitűző (18x40mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
~1970. Kiváló Határőr aranyozott, zománcozott jelvény, eredeti tokban (45x33mm) T:2
31072.

~1970. "Kiváló Határőr" aranyozott, zománcozott jelvény, eredeti tokban (45x33mm) T:2

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
~1970-1980. 7db klf zománcozott és festett fém jelvény a Magyar Néphadsereg fegyvernemeiről T:2
31073.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
DN 3db klf részben festett ejtőernyős jelvény, arany, ezüst és bronz fokozatok (53x42mm) T:2
31074.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Csehszlovákia ~1960-1970. Kitüntetés katonai kiképzésért, tokban T:2 Czechoslovakia ~1960-1970. Decoration for military training, in case C:XF
31076.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
31077.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
Szovjetunió ~1960-1970. Szovjet Gárda jelvény aranyozott, zománcozott fém jelvény csavaros hátlappal (48x36mm) T:1-,2 Soviet Union ~1960-1970. Badge of the Soviet Guards gilt, enamelled metal badge with screw back (48x36mm) C:AU,XF
31078.

Szovjetunió ~1960-1970. "Szovjet Gárda jelvény" aranyozott, zománcozott fém jelvény csavaros hátlappal (48x36mm) T:1-,2 Soviet Union ~1960-1970. "Badge of the Soviet Guards" gilt, enamelled metal badge with screw back (48x36mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft