Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 129
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1899344
19112
349
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) cirkóniával díszített virág alakú medál, jelzett, 2×1,5 cm, bruttó: 2,9 g 1960500
19113
349
Jewellery
Ezüst(Ag) kerek, csavart hamutartó, jelzett, d: 10 cm, nettó: 45,7 g 1983003
19115
349
28000
Jewellery
Ezüst(Ag) ékszerdoboz, jelzett, 12×7×,3,5 cm nettó: 207 g 1963879
19118
349
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) ételcsipesz, jelzett, kopásokkal, h: 17 cm, nettó 45,1 g 1960471
19119
349
Jewellery
Ezüst tortalapát rózsás díszítéssel. Jelzett. / Silver tarte spoon 34,5 g 1961597
19120
349
Jewellery
Ezüst (Ag.) hamuzótálka, jelzett, 14×7,5 cm, nettó:31 g 1984753
19121
349
36000
Jewellery
Ezüst (Ag.) tálca díszített széllel, jelzett, 29×16 cm, nettó:296 g 1983477
19122
349
Jewellery
Ezüst (Ag.) tortakés, jelzett, h:26 cm, nettó:144 g 1984848
19123
349
15000
Jewellery
Ezüst (Ag.) üvegtartó golyólábakkal, jelzett, m: 8,8 cm, d: 7 cm, nettó: 102 g 1956131
19124
349
32000
Jewellery
Ezüst (Ag.) kis lábas kínálótál, jelzett, mesterjeggyel (I.R.), poncolt, apró horpadással, 25×16,5 cm, nettó:315 g 1953534
19125
349
90000
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyertyatartó pár. Geometrikus díszítésekkel. Jelzett, mesterjeggyel (AW) 601 g, m:31 cm / Silver candlesticks with hallmark 601 g, 31 cm (2×). 1963883
19126
349
24000
Jewellery
Ezüst (Ag.) fűszertartó, üveg betéttel, kiskanállal, jelzettek, bruttó 71,7 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft