Bolhapiac Tételek száma: 269
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1985634
11339
349
Flea Market
Fém kolomp, nyelve rozsdás, m: 12 cm 1985299
11340
349
Flea Market
NDK-s iránytű, bőr tokban, használati útmutatóval 1984562
11341
349
Flea Market
"Piros pünkösd napján várlak vissza téged" hímzett falvédő, 53×92 cm 1985244
11342
349
Flea Market
Studium tűzőgép, működik, kopásnyomokkal 1985498
11343
349
Flea Market
Hímzett színházi táska, kellékekkel (púdertartó, parfümös üveg, stb.) 1548310
11344
349
Flea Market
Haidekker női dizájn borítéktáska, bélyegekkel díszítve, barna műbőr, jelzett, újszerű állapotban, 29,5x14 cm 1903240
11345
349
Flea Market
Női borítéktáska, fém díszítéssel, jó állapotban, 16×25 cm + fekete-fehér női pénztárca, 13×9×3 cm 1961578
11346
349
Flea Market
1982498
11347
349
Flea Market
Virágmintás széles alpakka karperec, 8,5×7 cm 1981059
11348
349
Flea Market
Intersound zsebrádió működő állapotban 1984060
11349
349
Flea Market
Precíziós barométer, d: 14 cm 1983733
11350
349
Flea Market
Miki egeres fém fali lámpa, kis lepattanásokkal, m: 23,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft