15048.
349. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Ferdinand Gregorovics: Apulische Landschaften. Wanderjahre in Italien. V. Leipzig,1880, Brockhaus, VII+2+295 p. Német nyelven. Második kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés.