Könyvek: Technika

Tételek száma: 53

17023.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17024.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17025.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Vegyes könyvtétel, 3 db:   Kovácsházy Ernő: A jáművek gépészeti berendezései. Bp.,1968, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés. Megjelent 263 példányban.+  Haág Dezső: Kenő-, és hajtóanyagok és vizsgálatuk. Bp., 1964, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.  Megjelent 228 példányban.+  Martinovich István-Mihály István: Nagyfeszültségű villamos berendezések a gépészeti és vontatási szak (erősárami villamos tagozat) hallgató részére. MÁV Tisztképző Intézet. Bp., 1978, KÖZDOK. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 550 példányban.
17026.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17027.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Czagány Ferenc-Czagány Lajos: Épületasztalos szerkezettan. II. kötet. Faipari sorozat. Bp.,1951, Népszava. Kiadói papírkötés, a borító hátoldalán tollas firkával.
17028.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Weiner Emil: Autó-kézikönyv. Az autó szerkezete, kezelése és vezetése. Bp.,1929, Műszaki KÖnyvkiadó és Sokszorosító Intézet,(Otthon-ny.), 613+3 p. Szövegközti ábrákkal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Javított gerincű félvászon-kötés, javított kötéssel, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
17029.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Gyalogátkelőhelyek mesterséges világítása. Bp., 1976, Állami Energetikai és Energiabiztonságtechnikai Felügyelet, 85 p. Szövegközti színes fotókkal. Félvászon-kötésben.
17030.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17031.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17032.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Fotó- és filmsorozat tétel, összesen 11 db (fotósorozat 6 db, filmsorozat 5 db):   Raffay Anna-Papp János: Fény-árnyék a keskenyfilmben.; Raffay Anna: Filmezés utazás közben.; Raffay Anna: A keskenyfilm vágása.; Dr. Holló Dénes: Amatőrfilmes kellék ábécé.; Dr. Holló Dénes: A filmvetítés örömei.;Viski László: Diakészítés.; Járai Rudolf: Korszerű nagyítástechnika.; Kun Miklós: A színes fényképezés ábécéje.; Kun Miklós: Tanuló fotóamatőrök könyve.; Morvay György: A filmkép-technika alapjai.; Szemerédy Zoltán: Negatívtechnika amatőröknek.   Bp.,1969-1977, Műszaki. Kiadói papírkötésben, változó állapotban.
17033.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Csabai Dániel: Magnósok évkönyve 1982, 1986. Bp., 1982, 1986, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
17034.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft