Okváth Imre: Bástya. A béke frontján. Magyar haderő és katonapolitika. 1945-1956. Bp.,1998,Aquila. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Csathó Kálmán: Te csak pipálj Ladányi. Egy úri penzió története. Milliók könyve 146. Bp.,1926,Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, szakadozott, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel.
Vegyes könyvtétel, 2 db:
Adolf Galland: 104 Légigyőzelmem. Elsők és utolsók. Fordította Tobak Tibor, Cserny Miklós. Bp.,1991, Aero és Rádió Kft. Kiadói papírkötés.
Nyikolaj Csukovszkij: A balti égbolt. Fordította: Radó György. Bp., 1959, Zrínyi. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
A katonaorvos-tudomány néhány kérdése. Tanulmánygyűjtemény. Szerk.: Birkás János. Bp., 1978, Magyar Néphadsereg Egészségügyi Szolgálat Főnöksége. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Majos Jenő: Emléktöredékek. Visszaemlékezés az 1944. március és 1945. július közötti háborús eseményekre. Bp., [2000], Petit Real. Papírkötésben, jó állapotban.