Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 50

Gyümölcstermelők és kisállattenyésztők naptára az 1947 és 1948. évre. Papírkötés, kissé szakadt.  2 db.
16842.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Venesz József: A magyaros konyha. Bp.,é.n., Minerva-Janus. Kiadói kartonált papírkötés.
16843.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Hamilton, Geoff: Az élet kertje. A biokertészet kézikönyve. Bp., 1990, Officina Nova. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16844.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Gabula András-Halmos Mónika-Korpádi Péter-Patyi Árpád: Nagy süteménykönyv. Kisújszállás,2006, Pannon-Literatúra Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16845.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes kertészeti könyvtétel, 8 db:   Horn János: Őszibarack termesztése. Növényvédelem és kertészet könyvtára. Bp.,1937, Növényvédelem és Kertészet,(Stephaneum-ny.), 77+3 p. Papírkötés, hiányzó borítóval.   Magyar Gyula: A rózsa ápolása. Mezőgazdasági és Kertészeti Könyvtár I. kötet. Bp., én., Légrády, 72 p. Papírkötés, hiányzó borítóval.   Terts István: A kiskertek talaja. (Javítása, művelése, trágyázása.) Bp., 1977, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés.   N. A. Bluket: A növény élete. Természettudományos kiskönyvtár 11. sz. Bp., 1949, Szikra. Kiadói papírkötés.   B. A. Keller: Hogyan alakítja át az ember a növényeket. Természettudományos kiskönyvtár 16. sz. Bp., 1949, Szikra. Kiadói papírkötés.   Dr. Vass András: Tápláld és védd növényeid. Kertgazdák hasznos könyvei. Bp., én., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben.   Sulyok Mária: Virágos ablak, virágos udvar. Mezőgazdasági Kiskönyvtár. Bp., 1961, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés.   A Fővárosi Tanács virágtermelő és értékesítő vállalatának katalógusa. Bp.,én.,Virágért, 95+40 p. Kiadói papírkötés.   Változó állapotban, közte 2 kopott borítóval, 2 kötet foltos, 2 kötet borítóhiánnyal.
16846.

Vegyes kertészeti könyvtétel, 8 db: Horn János: Őszibarack termesztése. Növényvédelem és kertészet könyvtára. Bp.,1937, Növényvédelem és Kertészet,(Stephaneum-ny.), 77+3 p. Papírkötés, hiányzó borítóval. Magyar Gyula: A rózsa ápolása. Mezőgazdasági és Kertészeti Könyvtár I. kötet. Bp., én., Légrády, 72 p. Papírkötés, hiányzó borítóval. Terts István: A kiskertek talaja. (Javítása, művelése, trágyázása.) Bp., 1977, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés. N. A. Bluket: A növény élete. Természettudományos kiskönyvtár 11. sz. Bp., 1949, Szikra. Kiadói papírkötés. B. A. Keller: Hogyan alakítja át az ember a növényeket. Természettudományos kiskönyvtár 16. sz. Bp., 1949, Szikra. Kiadói papírkötés. Dr. Vass András: Tápláld és védd növényeid. Kertgazdák hasznos könyvei. Bp., én., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben. Sulyok Mária: Virágos ablak, virágos udvar. Mezőgazdasági Kiskönyvtár. Bp., 1961, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés. A Fővárosi Tanács virágtermelő és értékesítő vállalatának katalógusa. Bp.,én.,"Virágért, 95+40 p. Kiadói papírkötés. Változó állapotban, közte 2 kopott borítóval, 2 kötet foltos, 2 kötet borítóhiánnyal.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Így kell ezt csinálni, avagy a Mesterek Szakácskönyve. Bp., 1988, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16847.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
16848.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3 db kertészeti könyv: Mohácsy-Maliga: Az őszibarack. Bp., 1967. Mezőgazdasági. Nővényvédelmi útmutató. Bp., 1958. Mezőgazdasági. Erdélyi-Tengerdi: Permetezés, porozás. Bp., 1959. Mezőgazdasági.
16849.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
2 szakácskönyv: A négyesfogat elhízás-magasvérnyomás-magas vérzsírszint-cukorbetegség diétája. Csizmadia László: Sütés főzés a szabadban és a hétvégi házban.
16850.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dr. Szterényi Hugó: Növénytan. A reáliskolák ötödik osztálya számára. Átdolgozta Dr. Szalóki Róbert. Bp.,1911, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai Rt.), 190 p.+X t.(Színes táblák, közte két kétoldalas.) Hetedik kiadás. Papírkötésben, rossz állapotban.
16851.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16852.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Oetker sütemény-receptek. Bp., én., Dr. Oetker, 31 p. A borító foltos, sérült, javított, megviselt állapotban.
16853.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft