Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 173
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1831366
16705
349
Books: Architecture, Art
1931-1947 3 db művészeti folyóirat:
1931 Magyar művészet, VII. évf. 1931. 6 sz., 1947 Alkotás. Szerk.: Kassák Lajos. 1947. november-december. 1. évf. 11-12. sz., 1947 Szabad Művészet, Szerk.: Bortnyik Sándor, 1947. december. 1. évf. 12. sz. Változó állapotban, az egyik kissé szakadott gerinccel, a másik szakadozott borítóval, a gerinc részben elvált a borítótól, a harmadik jó állapotban. 1872848
16706
349
Books: Architecture, Art
2 db Kmetty János kiállítási katalógus:
1977 Kmetty János festőművész emlékkiállítása 1977. Műcsarnok. Bp., Révai-ny.
2005 Kmetty János (1889-1975) emlékkiállítása. Szerk.: Kratochwill Mimi. Bp., Művészeti Malom. 1872785
16707
349
Books: Architecture, Art
1983-1987 Szász Endre kiállítási katalógusa. Vigadó Galéria. 1983. március 18-április 17.+
Gorka Lívia kiállítási katalógusa. 1987. szept. 25-okt. 22. Vigadó Galéria. 1980982
16708
349
Books: Architecture, Art
Bécsy Tamás: A dráma lételméletéről. Bp., 1984, Akadémiai. Vászonkötésben, jó állapotban. 1960523
16709
349
Books: Architecture, Art
Dalí: Pater Noster. Bp., é. n., Helikon. Velúrkötésben, jó állapotban. 35x50 cm 1982497
16710
349
Books: Architecture, Art
A felújított Szent István Bazilika. Bp., 2003, Szent István Bazilika Plébánia Hivatala, 31 p. Kiadói papírkötésben. 1955269
16711
349
Books: Architecture, Art
1977 Simon Endre dedikált kiállítási katalógusa 1982163
16712
349
Books: Architecture, Art
Lyka Károly: Kis könyv a művészetről. Bp., Singer és Wolfner. Félvászon kötésben. 1981505
16713
349
Books: Architecture, Art
Pataky Dénes: Bernáth Aurél. Bp.,1977,Corvina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban. 1982569
16714
349
Books: Architecture, Art
Katedrálisok (Az európai templomépítészet százegy remekműve) 268 illusztrációval. Bp., 1994. Dunakönyv. Egészvászon kötés, papír védőborítóval. 1982443
16715
349
Books: Architecture, Art
Erdélyi református templomok és tornyok. Tranysylvánia Képeskönyvek. Bp., 1989, Polygon. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint. 1983164
16716
349
Books: Architecture, Art
Gömör Béla: Kisplasztikai körkép. 41 művész 50 alkotása. Bp., 2005, GMR Reklámügynökség. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft