Fotó

Tételek száma: 281

cca 1900-1930 Vegyes fotó tétel, 6 db, portré és csoport képek, fotók kartonon, részben Kolozsvár, Dunky Elek, Bp.,Foto Unió, Vajda M. Pál, Kossak (2 db, Komáromi Utóda) műtermekből, változó állapotban, foltos, sérült kartonokkal, egy-kettő felületén foltokkal, egy keményhátú fotó volt, körbevágták és kartonra ragaszották, 13x19 cm és 17x23 cm közötti méretben
12280.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1960-1970 Vegyes utazási dia tétel, kb. 150 db.
12281.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1896 Nagyenyedi Tanítóképző végzett diákja, és az iskola igazgatója, Nagy Lajos, Nagyenyed, tablófotó kartonon, rajta az iskola épületének képével, Horváth Bálint műterméből, sérült, részben hiányos kartonnal, foltos, 23x30 cm
12282.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1920-1940 Vetschka (Vecsérdy) Imre (1892-?) volt katonatiszt, amatőr fotós fotóhagyatéka, kb. 40-50 db üvegnegatív, és kb. 10 db filmnegatív, benne vegyes életképekkel, 13x18 cm és 6x9 cm közötti méretben.
12283.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13
1989 6 db sajtófotó a romániai forradalomról, feliratozva, különböző méretben
12284.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10
21 db sajtófotó, közte az ENSZ-ben készült sajtófotókkal, rajta magas rangú politikusokkal, több fotó a hátán pecséttel jelzett, és feliratozva, változó állapotban, egy foltos, felületén gyűrődésekkel, egy sarkán törésnyommal, 17x25 cm és 12x18 cm közötti méretben
12285.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Régi autók vegyes tétele, a felvételek különböző időpontokban és változó helyszíneken készültek, 7 db vintage negatív + 7 db vintage fotó és/vagy mai nagyítás, 4x6 cm és 20x24 cm között
12286.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1927 A Kir. Magy. Pázmány Péter tudományegyetemi gyógyszerészeti tanfolyam tanári kara és végzett hallgatói, tablófotó, felületén kis sérülések, 18,5×28 cm
12287.

1927 A Kir. Magy. "Pázmány Péter" tudományegyetemi gyógyszerészeti tanfolyam tanári kara és végzett hallgatói, tablófotó, felületén kis sérülések, 18,5×28 cm

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
31
Botanikus, kartonra kasírozott fotó, 13×18 cm
12288.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Katonai, politikai látogatások Varsóban és Prágában, közte Kádár János fotója, 8 db fotó, 12×18 cm
12289.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1934 Budapesti VIII. ker. állami Zrínyi Miklós reálgimnázium végzős növendékei, tablófotó nevesített portrékkal, 16,5×20 cm
12290.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hölgy kedvencével, Gerzon Fotó Nagybánya, fotó felülete hullámos, sérült, 23×17 cm
12291.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft