Jelzés nélkül: Tésztagyúró, olaj, fa, díszes fa keretben, 32,5×25,5 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/349/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Jelzes-nelkul-Tesztagyuro-olaj-fa-diszes-fa-keretben-32-5C39725-5-cm~II1981147
1981147
10238
349
Kikiáltási ár:
20 000 Ft 54,05 EUR , 58,82 USD
Leírás: Jelzés nélkül: Tésztagyúró, olaj, fa, díszes fa keretben, 32,5×25,5 cm
: turóczi_márk