Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 27
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1985199
10512
349
Ex libris - small-graphics
Nemes Török János (1900?-1980): Isten hozott "MEGE", rézkarc, papír, jelzett, 17x11 cm 1985180
10513
349
Ex libris - small-graphics
1943 Patay Mihály (1910-1956): Hatolkay Kázmér lelkészi szolgálatának XX. éves jubileuma alkalmára készült ex libris, fametszet, papír, jelzett, 19x07 cm 1985156
10514
349
Ex libris - small-graphics
Jindřich Pileček (1944-2002): Ex libris Luděk Rubas, rézkarc, papír, jelzés nélkül, a hátán kis sérüléssel, 11x11 cm. 1985147
10515
349
Ex libris - small-graphics
Jindřich Pileček (1944-2002): Ex libris, rézkarc, papír, jelzés nélkül, a hátán kis sérüléssel, 11x9 cm. 1846176
10516
349
Ex libris - small-graphics
Takács Dezső (1933-): Hajduszoboszló város iskoláinak ex librisei (7db-os mappa.). Linó, papír, jelzett. A művész dedikálásával . kb 12x10 cm 1983526
10517
349
Ex libris - small-graphics
A. Tóth Sándor (1904-1980): Újévi üdvözlőlap 1970. Linómetszet, papír, jelzett a linón, 14,5×11 cm 1984006
10518
349
Ex libris - small-graphics
Ürmös Péter (1956- ): 5 db ex libris, linó/klisé, papír, jelzettek, különböző méretben 1985167
10519
349
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): A Jókívánságokat szívesen köszönik Fricsay Ferenc és neje, rézkarc, papír, jelzett, 12x11 cm 1985138
10520
349
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Ex libris Ladislas Siklóssy. Bonnes Páques! Erotikus ex libris, klisé, papír, 9x15 cm 1985186
10521
349
Ex libris - small-graphics
1929 Jelzés nélkül: Születésnapi ex libris, Budapest látképével, Országházzal, Margit-híddal, klisé, papír, 13x11 cm 1981074
10522
349
Ex libris - small-graphics
Erotikus ex libris Dr. Südy Jenő. Linó, papír. 11x4,6 cm 1971808
10523
349
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Humoros jogi ex libris Dr Lustig István. Klisé, papír, 7,5×5,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: