Üvegtárgyak Tételek száma: 65
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1974509
11320
348
Glass-objects
Gömb alakú sárgás üveg levélnehezék, apró kopásokkal, m: 6 cm 1974504
11321
348
Glass-objects
Gömb alakú kékes üveg levélnehezék, apró kopásokkal, m: 6 cm 1974712
11322
348
Glass-objects
Formába öntött pillangós lámpabúra, réz szerelékkel, m:11,5 cm 1974514
11323
348
Glass-objects
Dekoratív zöld üveg levélnehezék, apró kopásokkal, d: 9 cm 1942040
11324
348
Glass-objects
2 db dekoratív üvegváza, az egyik festett, apró kopásokkal, különböző méretben 1950687
11325
348
Glass-objects
Monogramos fújt kehely, matricás, hibátlan, m: 23,5 cm 1896796
11326
348
Glass-objects
Ólomkristály bonbonier, csiszolt, metszet, hibátlan, m: 15 cm 1976571
11327
348
Glass-objects
Tejüveg konyhai lámpabura, felső peremén apró csorbákkal, d:24 cm 1976468
11328
348
Glass-objects
Régi talpas pohár ( 2db), peremén apró csorbákkal, m: 13,5 cm (2×) 1977643
11329
348
Glass-objects
Régi szódásüveg, "Miskolci Egyesült Szikvízgyár, Miskolc" felirattal, porcelán berakásos, feliratos fejjel ("Balatonmelléki Szikvízgyár, Balatonfőkajár / Kont Oszkár Bp. István út 11. szabadalom 1940"), kopásokkal, m: 27,5 cm 1976629
11330
348
Glass-objects
Váza, anyagában színezett, aranyozott festéssel, hibátlan, m: 40 cm 1977525
11331
348
Glass-objects
Davidson art deco borostyán váza, cigitartó és tálka (2 db), tálkán nagyon apró csorbákkal, formába préselt, egyik jelzett (England), d:6 és 9,5 és 12,5 cm, cm, m: 25,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft