XX. sz. eleje: Cigánylány. Cseh porcelán tál. Matricás, részben kézzel festett. aranyozáson apró kopás d:34 cm / Begining of 20th century: Gypsy girl. Czech porcelain bowl. Partly hand painted, d: 38 cm