Herendi Viktória mintás falióra, kézzel festett, jelzett, apró kopásny... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/348/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-Viktoria-mintas-faliora-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-mukodik-d-2~II1977171
1977171
11188
348
Leírás: Herendi Viktória mintás falióra, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, müködik, d: 28 cm
: turóczi_márk