Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 50
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1841029
30956
348
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1961. "KATE" zománcozott fém túrajelvény (30x32mm), mellette a jelvény készítéséhez használt verőtő. (69mm) T:2 /
Hungary 1961. "KATE" enamelled metal tour badge (30x32mm), with the metal die used to make the badge. (69mm) C:XF 1979944
30957
348
Numizmatika
~1970. "KISZ 1919-1957" aranykoszorús jelvény, HM típus, aranyozott, zománcozott (45mm) T:1- 1966146
30958
348
Numizmatika
~1970-1980. "Kispestért" részben zománcozott Cu kitüntetés (36mm) T:1- 1979025
30959
348
Numizmatika
~1970-1980. "BKV Jegyvizsgáló" fém jelvény (44mm) T:2 1949820
30960
348
Numizmatika
~1970. "A Vízgazdálkodás Kiváló Dolgozója" zománcozott, aranyozott kitüntetés, miniatűrrel T:1- 1965927
30961
348
Numizmatika
1974. "Tűzbiztonsági Érem ezüst fokozata" ezüstözött és zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:1- 1964019
30962
348
Numizmatika
1974. "Munka Érdemrend ezüst fokozat" adományozói okirata, mellette viselésre jogosító igazolvánnyal. 1962912
30963
348
Numizmatika
1979. " 'Szamuely Tibor' emléktúra" jelvény (30mm) T:2 1945596
30964
348
Numizmatika
1980. "Felszabadulási Emléktúra 35" zománcozott fém jelvény (35mm) T:2 1925692
30965
348
Numizmatika
1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti, kopottas bordó dísztokban + adományozói okirattal T:1- / Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" with ribbon, miniature and miniature ribbon in original, worn red case + with awarding certificate C:AU
NMK 720. 1972685
30966
348
Numizmatika
1985. "A Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott Br kitüntetés szalagon, nem saját szalagsávval, sérült dísztokban T:1- 1965918
30967
348
Numizmatika
1987. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft