30965.
348. Lezárult gyorsárverés
Falerisztika: Kitüntetések, jelvények
20 000 Ft
54,05 EUR, 58,82 USD
1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti, kopottas bordó dísztokban + adományozói okirattal T:1- / Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" with ribbon, miniature and miniature ribbon in original, worn red case + with awarding certificate C:AU NMK 720.