Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, Mariazell medállal, jelzett, állítható hossz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/348/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~500031/EzustAg-kigyo-nyaklanc-Mariazell-medallal-jelzett-allithato-hosszusag-45-50-cm-d-2~II1974714
1974714
19039
348
Jewellery
Leírás: Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, Mariazell medállal, jelzett, állítható hosszúság: 45-50 cm, d: 2 cm, nettó: 9,5 g
: turóczi_márk