XIX. sz. Czarina Linge Kris, Faczisora erdélyi települések telkeinek kézzel rajzolt térképe pausz papíron, szakadással / Hand drawn map of Transylvanian village 90x50 cm
1956 "Az ország minden részében vár a Földművesszövetkezet" - propaganda plakát, hátoldalon Magyarország autóbuszhálózatával, hajtott, szakadással, 41×64 cm
1936-1940 Vegyes térkép tétel, 3 db, közte 2 db Budapest és környéke térképpel, Pásztó és Szirák, az egyik Budapest térkép sérült, a hajtások mentén szakadásokkal, 47x63 cm és 46x61 cm közötti méretben.
A magyar szent korona országainak megyei térképei 48.: Temes megye közigazgatási térképe. Szerk.: Hatsek Ignác. 1:500000, Bp., Rautmann Frigyes, hajtott, 54×37,5 cm