Bolhapiac Tételek száma: 322
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1965190
11443
348
Flea Market
Réz hamutartó, 2 db, 12×12 cm 1897994
11444
348
Flea Market
"Szállj te madár, vidd a szívemet" feliratú hímzett konyhai falvédő, 56×74 cm 1953283
11445
348
Flea Market
Mustfokoló + akku savsűrűségmérő 1928241
11446
348
Flea Market
Kínai faragott és festett fa kártya? doboz / Chinese card holder. Carved wood. 9x9x cm 1953541
11447
348
Flea Market
Fém légfertőtlenítő készülék, jelzett, 18 cm 1976259
11448
348
Flea Market
Régi gyógyszeres dobozok (Penicillin, Strophantosid, Hydrocodin), tartalommal 1978091
11449
348
Flea Market
5 db iparművészeti bőr tárgy / dísz 1978556
11450
348
Flea Market
Vegyes tétel: leporellók, képeslapok, pénzérmetartók, üvegdiák 1978586
11451
348
Flea Market
Art deco fém tojástartó + Argentor kis tálka, kopásokkal, különböző méretben 1979163
11452
348
Flea Market
Daráló, fa és fém elemekből, m: 15 cm 1979171
11453
348
Flea Market
3 db régi fém doboz (Irma Kiks, Kawa Inka, gramofontű fém dobozban) 1974750
11454
348
Flea Market
Fa berakásos dekoratív fém doboz, 17,5×13,5×2,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft