Bolhapiac Tételek száma: 322
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1919982
11599
348
Flea Market
Alpakka cukordoboz, jelzés nélkül, kulcs nélkül, karcolásokkal, 8×11,5 cm 1911174
11600
348
Flea Market
Jelzett füles alpakka kínáló, pótolt üvegbetéttel, m: 13,5 cm,d: 11 cm 1912444
11601
348
Flea Market
Jelzett fém pohártartó csésze (6 db), jelzett modern üveg poharakkal (6 db,), hibátlanok, m:6 és 9 cm 1961673
11602
348
Flea Market
Ezüstözött alpakka ételszervírozó, hibátlan üvegbetéttel jelzés nélkül, 26×22 cm, m: 17 cm 1961665
11603
348
3800
Flea Market
Ezüstözött fém szószos tál, jelzett (Hutschenreuter), erősen karcos, 29×19 cm, m:15 cm 1961693
11604
348
3800
Flea Market
Ezüstözött alpakka sajt/vaj tartó, kopott, jelzés nélkül, d: 22 cm, m:13 cm 1961658
11605
348
Flea Market
Réz falikar párban, bekötve, m:27 cm, h:21 cm (2×) 1912088
11606
348
Flea Market
Jelzett réz váza, apró horpadással, m: 20 cm 1912111
11607
348
4800
Flea Market
Szecessziós füles alpakka kínáló, pótolt üvegbetéttel, jelzés nélkül, m:18 cm 1912359
11608
348
4800
Flea Market
Ezüstözött réz-alpakka boros kancsó, hibátlan üveggel, lábas alpakka tartóval, jelzés nélkül, m:34 cm 1909234
11609
348
4800
Flea Market
Ezüstözött alpakka leveses tál, jelzett (10&10%), m: 26 cm 1912121
11610
348
3800
Flea Market
Alpakka aufsatz, pótolt üvegbetéttel (apró csorbával), jelzés nélkül, m:22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft